Kopertina e librit An-on-ima - një rrëfilm

Shpërndaje në:

An-on-ima - një rrëfilm

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Formati PDF
Shtëpia botuese Librarium Haemus
Data e botimit 21-11-2020
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 90
ISBN -

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

"An-on-ima ose Tirana në hijen e një kalimtari" është një rrëfilm (fjalë e autorit) autobiografik. Përcjell disa të dhëna të papërsëritshme shpirtërore e jo vetëm shpirtërore rreth Tiranës, duke nisur nga vitet '70 të shekullit të kaluar.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.