Kopertina e librit Kri-ji-me fëminie

Shpërndaje në:

Kri-ji-me fëminie

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Formati PDF
Shtëpia botuese Librarium Haemus
Data e botimit 12-06-2021
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 74

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Një fëmijë shqiptar i viteve ‘80 tmerrohet kur merr vesh se një shqiponjë ka lëshuar nga lart një breshkë mbi kokën e Eskilit, duke e pandehur gur, dhe ka vrarë gjeniun e lashtësisë. Fëmija themelon një trupë rojesh të fshehta dhe nis të mbrojë kokat e shkrimtarëve të realizmit socialist që vinin për pushime në Pogradec.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.