Pantomima ose Të fshehta nga jeta e prijësve

Shpërndaje në:

Pantomima ose Të fshehta nga jeta e prijësve

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Formati PDF
Shtëpia botuese Librarium Haemus
Data e botimit 20-01-2023
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 91
ISBN -

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

I moshuari Pano Mima, - që shpesh e paraqit veten si “Armiku më i rrezikshëm, ose Ai që harrohet”, - hedh në gjyq shtetin për mospërfillje, kur zbulon se dosja e tij prej shtetasi ende gjallë nuk ka më tepër se tri fletë.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Regjistrohu në newsletter

Merrni në email njoftimet më të fundit mbi
librat e rinj, ofertat dhe artikujt më të fundit.