Kopertina e librit Guida ime e nisjes së ushqimit

Shpërndaje në:

Guida ime e nisjes së ushqimit

Çmimi:

2100 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Kuzhinë
Formati PDF
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 45

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Libri permban:
1.Guida e provave të para, këshillat & mënyrën sesi duhet te nis ushqimi.
2. Mini libër me receta pas provave të para. (Përgatitja, këshilla & info shtesë).
3. Skemë ushqyerje me ushqimet që duhen shtuar muaj pas muaji.
4. Një rutinë për cdo muaj me oraret e përcaktuara të vakteve te ushqimit gjirit dhe jo vetëmz
5. Lista e 101 ushqimeve që duhet ti mesoj deri 12M bashkangjitur me këshilla të metodes BLW.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Guida ime e nisjes së ushqimit "

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.