Kopertina e librit Gënjeshtarët e Vërtetë

Shpërndaje në:

Gënjeshtarët e Vërtetë

Çmimi:

400 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Mister
Formati PDF
Shtëpia botuese Botimet Fast Print
Data e botimit 12-12-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 276
ISBN 978-9928-359-37-7

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Në verën e vitit 2017, në Rivënud, u përhap lajmi se Patrik Kejlër ishte zhdukur. Në përpjekje për të zbuluar se si u zhduk Patriku, policia nuk arrin të gjejë asnjë gjurmë të Patrikut. Patriku u zhduk atë verë korriku dhe nuk është kthyer ende. Edhe pse ka kaluar një vit nga zhdukja e tij. Dhe pas një viti, ngjarja, duket se po përsëritet.

Në Festën e Diplomimit të gjimnazit "Rivënud", Grejs Adisoni zhduket papritmas. Tri muaj më pas, kufoma e saj gjendet në një shtëpi të braktisur në pyllin Groud, në zonën e Tonsuanit.

PESË TË DYSHUAR
DHE SECILI PREJ TYRE
KISHTE NJË MOTIV PËR TA VRARË

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Gënjeshtarët e Vërtetë"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.