Kopertina e librit MEDALJONËT E GJAKUT

Shpërndaje në:

MEDALJONËT E GJAKUT

nga ELI LAPAJ
Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoritë Roman, Aventurë, Romancë, Mister
Formatet PDF, ePub
Shtëpia botuese UNIVERS
Data e botimit 01-11-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 369

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Një medalion i vjetër, një pakt magjie, një trashëgimi e lashtë….

Diora Danara, kthehet në fshatin e lindjes për ti dhënë lamtumirën e fundit gjysh Adonit. E ngelur krejt e vetme, në shoqërinë e kujtimeve dhe historive të çuditshme që përndjekin të shkuarën e familjes së saj, ajo vendos ti bëjë vizitë altarit të familjes. Një pllakë e zezë në një guvë sekrete, si një mirazh nga e kaluara.

Nga ai moment, fillon aventura që do e hedhi Diorën në një botë krejt të huaj, ku ajo do të zbulojë të vërteta tronditëse lidhur me emrin e familjes dhe të parët e saj. Një udhëtim, përgjatë të cilit, ajo do të njohi miqësi, dashuri, tradhëti, magji gjaku, frone mbretërore…..

A do ta gjejë Diora, vendin që i takon në këtë botë të panjohur? Botë, në të cilën magjia është e lidhur në mënyrë të pazgjidhëshme me jetët dhe fatet e njerëzve të saj. Botë, magjia e të cilës po zhduket dhe ka nevojë për Diorën që të mbijetojë.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "MEDALJONËT E GJAKUT"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.