Kopertina e librit PËRRALLA

Shpërndaje në:

PËRRALLA

Çmimi:

1000 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati PDF
Shtëpia botuese Faik Konica
Data e botimit 01-07-2017
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 338
ISBN 978-9951-06-615-0

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Libri përmban 73 përralla. Përmbledhje e disa librave së bashku. Rrëfimet në këto përralla-tregime, janë mundësia më e mirë për të vënë në lëvizje tërë arsenalin imagjinativ të lexuesve të vegjël. Një mori personazhesh njerëzore, nga bota bimore e shtazore, do e mbajë gjallë fantazinë e lexuesit të vogël, rresht pas rreshti, deri në përfundim të librit.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "PËRRALLA"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.