Kopertina e librit Bukurosa e Fjetur

Shpërndaje në:

Bukurosa e Fjetur

Çmimi:

500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati PDF
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 01-01-2023
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 40
ISBN -

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Libri “Bukurosa e Fjetur” e serisë “Luaj dhe shkruaj” i kushtohet lexuesit fillestar. Bën fjalë për një rikë pushverdhë, e cila tmerrohet kur sheh se puplat po i shndërrohen në ngjyra të errëta si të rriturit. Kështu mezi pret ditëlindjen dhe i lutet Kumbarosës t’i bëjë një magji gjumi të bukurisë. Ky libër shoqërohet me shpjegime e lojëra gjuhësore që nxitin te fëmijët të menduarit kritik, logjik e artistik.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Bukurosa e Fjetur "

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.