Kopertina e librit Dordolëngu

Shpërndaje në:

Dordolëngu

Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati ePub
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 01-10-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 40
ISBN 978-992-847-0423

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Një histori gazmore në vargje që merr dhenë, se një vogëlush një përbindësh në supë gjen. E çfarë nuk shpik një fëmijë për të mos ngrënë supën, por të rriturit janë edhe më keq. Një foto-postim-shpërndarje dhe interneti që gjërave ua shton lezetin, i nxjerr të gjithë nga realiteti. Dordolëngu bëhet Dordoloz, Dordoloçkë, Dordonik, Dordolaqe, Dordolush… etj. Libri në fund përmban lojëra gjuhësore për prapashtesat dhe përdorimin e tyre.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Dordolëngu"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.