Kopertina e librit Fjalëkuqe

Shpërndaje në:

Fjalëkuqe

Çmimi:

500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati ePub
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 22-09-2020
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 44
ISBN 978-9928-286-92-5

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Libri “Fjalëkryqe”, i serisë “Luaj dhe shkruaj” i kushtohet lexuesit fillestar. Ky libër ndërveprues me fjalëkryqe e fton fëmijën të luajë me fjalët e me kuptimet e tyre, duke i zgjeruar fjalorin e duke i mprehur logjikën dhe mendjemprehtësinë. Kujdes: në libër ka një personazh mistrec, një papagall që bën pyetje me “spec”.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Fjalëkuqe"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.