Kopertina e librit Ngrohja globale dhe ndryshimet klimaterike

Shpërndaje në:

Ngrohja globale dhe ndryshimet klimaterike

Çmimi:

5000 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Edukim
Formati PDF
Data e botimit 15-01-2015
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 470

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Nuk ka përmbledhje për këtë libër.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Ngrohja globale dhe ndryshimet klimaterike"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.