Kopertina e librit Zëri i shpirtit

Shpërndaje në:

Zëri i shpirtit

Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 21

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Pergjithnje! Ne kemi nevoje te jemi te vertete me njeri-tjetrin, ashtu sic jemi me veten. Vetem atehere do te kete mjaftueshem vend per miqesi, dashuri dhe ndjenja te embla. Sepse liria dhe besimi jane diamantet e kesaj jete qe ne i falim njeri-tjetrit.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Zëri i shpirtit"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.