Kopertina e librit Home

Shpërndaje në:

Home

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Librarium Haemus
Data e botimit 10-10-2005
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 109

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Është historia e mërgimtarit të shumëfishtë Home Çkena, njëfarë hije-binjake e mjaft shqiptarëve të djeshëm e të sotëm, - që mbase shndërrohen në hije-binjake të tij në një botë tjetër. Çmimi i Akademisë Kult (Tiranë, 2015)

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Home"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.