Kopertina e librit Jon si deti

Shpërndaje në:

Jon si deti

Çmimi:

300 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Triptik
Data e botimit 14-05-2020
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 164
ISBN 9789928245984

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Të gjithë mahniten me Perlën e Jugut, me mrekullinë e detit Jon, detit të bukur, me erëra të qeta, me atë reflektim të thellë blu dehës! Kjo ka qenë dëshira e nënës për vajzën e saj, kur e pagëzoi vlonjate labe, qysh sa lindi: Jonida.

Libri pasqyron jetën e një të vajze të thjeshtë, që nga fëmijëria deri në vitin e dytë të universitetit, kohë e cila përkon me kohën e dorëzimit të librit për botim.

Familja e saj të jep imazhin e një dore të fortë, që kur e mbledh bëhet grusht, kur e hap, bëhen yje...

Jonida shkruan hapur, me dëlirësi, flet pa nëntekst nëpër faqet e librit dhe nuk ka drojë t'i shpreh e t'i shkruaj ngjarjet e jetës së saj.

Në fund të fundit, kjo jam unë, do të thotë autorja, përmirësohem duke përparuar.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Jon si deti"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.