Kopertina e librit Lumenjtë e Saharasë

Shpërndaje në:

Lumenjtë e Saharasë

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Librarium Haemus
Data e botimit 23-08-2015
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 129

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Një gjimnazist i viteve '80 shkon për të pushuar sadopak në vendlindje (Pogradec), ku gjendet i rrethuar nga një pafundësi vogëlimash e ngjarjesh të rëndomta, të cilat do të shndërrohen në një vegim të papërsëritshëm.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Lumenjtë e Saharasë"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.