Kopertina e librit Në kërkim të rrënjëve

Shpërndaje në:

Në kërkim të rrënjëve

Çmimi:

700 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Histori
Formati PDF
Shtëpia botuese Dudaj
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 256
ISBN 99943-33-55-0

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

"Në kërkim të rrënjëve" është një libër studimor që përpiqet të hedhë dritë mbi rrënjët e shqiptarëve. Autori i këtij libri është Sulejman Mato. Duke u bazuar në hulumtimet e tij personale, por edhe në ato të studiuesve të tjerë , ai hedh dritë mbi çështje të caktuara . Libri e ve theksin te burimet e lashta si edhe lidhjet me botën e lashtë ballkanike .

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Në kërkim të rrënjëve"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.