Kopertina e librit VATRA në kapërcyell të shekujve

Shpërndaje në:

VATRA në kapërcyell të shekujve

Çmimi:

1500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Histori
Formati PDF
Shtëpia botuese VATRA Foundation Inc.
Data e botimit 31-10-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 599
ISBN 978-1-63901-331-9

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Deklarata, raporte, intervista, shkrime të ndryshme, dhe dokumente të tjera origjinale të VATRËS gjatë periudhës së kryetarit, dr. Gjon Buçaj.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "VATRA në kapërcyell të shekujve"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.