Kopertina e librit Dashuri me nje te panjohur

Shpërndaje në:

Dashuri me nje te panjohur

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Botimet ADA
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 144

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Romani “Dashuri me një të panjohur” është një histori « rozë », e një kategorie të këtij zhanri që haset rëndom në SHBA. Meri, personazhi kryesor i librit ka disa probleme me personalitetin e saj, vështirësi për t’u angazhuar në marrëdhënie të gjata nga frika se mos braktiset nga njerëzit që do. Për këtë arsye, ajo fillon të marrë këshillim psikologjik me Aleksin. Me kalimin e kohës duket se gjithçka shkon mirë, Meri ka përfituar shumë nga seancat e saj dhe është në gjëndje të vazhdojë para, por në momentin që ajo njihet me Matin, profesorit që jep mësim në të njëjtin universitet ku ajo studion dhe që është njëkohësisht djali i Aleksit, gjithçka merr rrjedhë tjetër, duke ndryshuar krejtësisht jetën e të gjithë personazheve në libër dhe duke i vendosur ata përballë zgjedhjeve më të vështira që mund të hasin.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Dashuri me nje te panjohur"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.