Kopertina e librit Kur të jemi

Shpërndaje në:

Kur të jemi

Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Dituria
Data e botimit 04-11-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 104
ISBN 978-9928-366-38-2

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Lëkura e saj ka bardhësine e qumështit, e tatuazhi që ka ne kyçin e dorës ishte i pari që me ra ne sy, sapo hapi derën. Dhe pse nuk e përmenda. Është i dukshem dhe i bukur. Ka ca vijëzime që mbërthejnë kyçin e dores si tentakula oktapodi. Por prapë s'e kuptoj çfarë figure është... prapë jemi të panjohur dhe pamja e saj eshtë veç një informacion bazë që unë kam per të.

Vlerësime

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

1 përshtypje

Arberi Nuho

Review

Ky ishte një lexim shumë i shpejtë; libri ishte i denjë. Vura re përsëritje gjatë gjithë librit dhe e bëra atë pak të mërzitshëm për mua. Përdorimi i mirë i detajeve gjatë gjithë historisë, por do të kisha dashur të shihja një kalim më të mirë midis kapitujve, kjo e bëri të vështirë ndjekjen.

0 0

Libra të ngjashëm me "Kur të jemi"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.