Kopertina e librit Ana nga Tirana

Shpërndaje në:

Ana nga Tirana

Çmimi:

450 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati ePub
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 23-03-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 40
ISBN 978-9928-4704-0-9

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

E kush tha se mund të lexohen vetëm shkronjat?

Në librin me rebuse “Ana nga Tirana”, të serisë “Luaj dhe shkruaj, kushtuar lexuesit fillestar, fjalët shkruhen duke kombinuar figurat dhe shkronjat. Në fillim duhen deshifruar figurat në fjalë e më pas të lexohet historia. Argëtohu duke shkruar me këtë mënyrë edhe emrin tënd apo të njerëzve që do!

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Ana nga Tirana"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.