Kopertina e librit Nje elefant elegant

Shpërndaje në:

Nje elefant elegant

Çmimi:

400 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati ePub
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 03-11-2018
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 40
ISBN 978-9928-219-95-4

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Libri “Një elefant elegant” i serisë “Luaj dhe shkruaj” për lexuesin fillestar. Ky libër ndërveprues e fton fëmijën të jetë bashkautor, duke i ndrequr në fillim gabimet te fjalët e më pas të lexojë historinë. Lojërat zbavitëse gjuhësore në fund të librit ndihmojnë për mprehjen e logjikës dhe të mendjemprehtësisë. Në fund të librit ka lojëra zbavitëse gjuhësore.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Nje elefant elegant"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.