Kopertina e librit Pica, pica, vetëm pica

Shpërndaje në:

Pica, pica, vetëm pica

Çmimi:

300 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Për fëmijë
Formati PDF
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 11-04-2013
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 28
ISBN 978-9928-023-42-1

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Aq shumë u pëlqejnë fëmijëve picat, sa ata i krahasojnë me çdo gjë përreth, me të cilën luajnë dhe zbaviten. Lojërat gjuhësore në fund të librit janë po aq argëtuese, sa dhe receta për ta bërë picën në shtëpi me formën që u pëlqen më shumë.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Pica, pica, vetëm pica"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.