Kopertina e librit Anormale

Shpërndaje në:

Anormale

Çmimi:

500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 142

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

“Anormale” nuk ka poezi guximi, ka poezi të zgjuar për dashurinë tonë të zgjuar, për jetën. Thjesht, është titull estetik marrë dhe nga poezia me të njëjtin titull. Objekti kryesor që ndjek gjithë librin është shpirti. E sigurisht shpirti i një gruaje di të jetë i butë, i ëmbël, por edhe pak e marrë; e ditur e me potencial të madh njerëzor, që kërkon brenda dhe jashtë vetes të jetë e vlerësuar, e pamatshme në hapësirat e saj femërore dhe njerëzore.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Anormale"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.