Kur shpirti flet

Shpërndaje në:

Kur shpirti flet

Çmimi:

700 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese Fast print
Data e botimit 10-08-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 124
ISBN 978-9928-359-17-9

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Kur shpirti nis të flasë, as era të mos guxojë të fryjë
Se dhe fëshfërima e saj i tremb fjalët që mëtojnë të dalin nga labirinthet e tij.
Kur shpirti nis të flasë... duhet të ndalojë çdo gjë.
Ai e ka fjalën.
Se ai flet rrallë dhe duhet respektuar.
Kur buzëqeshja kërkon pakëz vend në shtratin e papërdorur
të shpirtit... ai fillon të lindë edhe një herë
Shpirti jemi ne.
Ata që nuk mundëm të jemi.
E brendshmja jonë...
E padukshmja.
Ajo e bukura e papërdorur kurrë...

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Kur shpirti flet"

Regjistrohu në newsletter

Merrni në email njoftimet më të fundit mbi
librat e rinj, ofertat dhe artikujt më të fundit.