Kopertina e librit NDJEKJA E LUMTURISË

Shpërndaje në:

NDJEKJA E LUMTURISË

Çmimi:

1000 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese Maluka print
Data e botimit 18 Tetor 2023
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 116
ISBN 978-9928-393-30-2

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Ky liber me Poezi i kushtohet Njerëzimit që kërkon Lumturi Shpirtërore dhe Paqe në Zemër, duke e lënë të kaluaren të rrëzohet.
Prezantimi i së Tashmes është Oksigjeni për të ngjitur majat më të Larta të së Ardhmes!

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "NDJEKJA E LUMTURISË"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.