Kopertina e librit Thirrja e Magjisë

Shpërndaje në:

Thirrja e Magjisë

nga ELI LAPAJ
Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati ePub
Shtëpia botuese UNIVERS
Data e botimit 16-11-2023
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 472

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Tediani qeshi dhe hodhi sytë nga gjoksi im, atje ku mbaja të fshehur medaljonin sikur ai të ndiente praninë e tij.
- Çfarë do të ishit e gatshme të sakrifikonit për të siguruar paqen midis mbretërive tona? - pyeti.
- Unë? - drejtova dorën nga vetja dhe zëri m’u drodh për një moment. - Unë do të bëja të pamundurën për të mënjanuar një luftë mes nesh.
Ai lëvizi, më afër dhe hija e trupit të tij ra mbi trupin tim. - Nuk do t’ju kërkoja asgjë të pamundur, - tha dhe më mbështeti në dorë degëzën e shkrumbuar të një lule jasemini.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Thirrja e Magjisë"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.