Kopertina e librit E paepura

Shpërndaje në:

E paepura

nga Ira Koçi
Çmimi:

500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese Edlora
Data e botimit 01-04-2021
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 180
ISBN 978-9928-333-17-9

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Nuk ka përmbledhje për këtë libër.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "E paepura"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.