Kopertina e librit Muzeu i Pritjes

Shpërndaje në:

Muzeu i Pritjes

Çmimi:

360 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese Naimi
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 104

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Vëllimi poetik “Muzeu i pritjes” është një nga veprat më të mira poetike të autorit, e cila të krijon një ndjesi të butë qysh në poezinë e parë. Është një vëllim i shkruar me një stil të veçantë, ndërkaq vargjet të çojnë në disa dimensione të çuditshme, por që janë dimensione shpirtërore, në të cilat ka dhimbje, vetmi, por edhe dashuri. Ndërthurja e motive të ndryshme që për bosht kanë vetëm një subjekt dedikues, janë vetëm disa nga nuancat që e bëjnë këtë poezi edhe më shpirtërore.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Muzeu i Pritjes"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.