Kopertina e librit Ndjenjë

Shpërndaje në:

Ndjenjë

Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese Botimet ADA
Data e botimit 22-02-2023
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 112
ISBN 978-9928-362-99-5

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

"Ndjenja" është libri i parë i botuar nga 20 vjeçarja Orgesa Kodhelaj, e cila ka lindur dhe jetuar në Greqi. Libri "Ndjenjë" është një përmbledhje e disa poezive, prozave dhe thënieve të cila ajo i ka shkruar ndër këto vite.
"M'i ke lidhur duart me trishtim, por kur nis të të shaj, del mjalt nga goja ime."
Me këtë thënie të saj ka vendosur të krijoj dhe kopertinën e librit. Libri "Ndjenjë" është një libër plot me ndjenja, ashtu siç jemi të gjithë. Një krijes që që në datën 22 Shkurt të 2023 merr frymë dhe jetë.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Ndjenjë "

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.