Kopertina e librit Skalitur me buzë shpirti

Shpërndaje në:

Skalitur me buzë shpirti

Çmimi:

400 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese Botime Vllamasi
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 100
ISBN 978-9928-140-19-7

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Nuk ka përmbledhje për këtë libër.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Skalitur me buzë shpirti"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.