Kopertina e librit Sikur të ishte dashuri

Shpërndaje në:

Sikur të ishte dashuri

Çmimi:

1200 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Data e botimit 14-02-2021
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 400
ISBN 978-9928-299-19-2

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Ky libër është vëllimi i parë. Jam munduar të tregoj emocionet e jetës të përditshme të personazheve. Janë shtjelluar bukur, dashuritë dhe tradhëtitë e tyre, si dhe realiteti i dhimbshëm i Shqipërisë para dhe gjatë tranzicionit.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
100%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

1 përshtypje

anxhela ymerali

0 0

Libra të ngjashëm me "Sikur të ishte dashuri"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.