Kopertina e librit Ajo

Shpërndaje në:

Ajo

Çmimi:

1000 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Data e botimit 14-02-2022
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 288
ISBN 9789928299437

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Romani "Ajo", është volumi i dytë i librit "Sikur të ishte dashuri".

"Ajo" mund të jetë kudo midis nesh! "Ajo" është një hetuese, që në punë e sipër zbulon se mamaja e saj, e cila e ka braktisur, merret me trafikimin e lëndëve narkotike. Duhet të dërgojë prapa hekurave atë që e ka lindur.

"Ajo" është edhe një studente që bie në dashuri me të dashurin e shoqes së ngushtë. Si përfundon dashuria e saj?

"Ajo" është edhe një vajzë, që midis dy dashurive, zgjedh një dashuri ndryshe... Zgjedh të dashurohet me një femër.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Ajo"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.