Kopertina e librit Dashuri shpresash të thyera

Shpërndaje në:

Dashuri shpresash të thyera

Çmimi:

500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Data e botimit 20-06-2021
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 176

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Romani trajton dashurinë e një qifti shumë të lumtur, por që do hasin shumë sfida pasi bashkshortja nuk lind dot fëmijë dhe presioni nga familja ua bënë jetën shumë të vështirë...

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Dashuri shpresash të thyera"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.