Kopertina e librit E Strukur ne Perqafimin Tend

Shpërndaje në:

E Strukur ne Perqafimin Tend

Çmimi:

600 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Toena
Data e botimit 27-11-2020
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 158
ISBN 9789928327185

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Romani E strukur në përqafimin tënd është një rrëfim i këndshëm i jetës së një gruaje të re, e cila pëson humbjen e burrit të saj që në çastet e para të jetës së tyre të përbashkët.Lola, pas vdekjes së Tomit zbulon që është shtatzënë me të dhe trauma e saj zbutet disi e fillon të ketë një dritë për jetën. Personazhi i Lolës është skalitur mirë. Ajo është një grua e cila nuk mbytet në dëshpërim, por di ta përpunojë dhimbjen dhe të gjejë forcë shpirtërore për të shkuar përpara. Autori/autorja e veprës nuk është nxituar, por as e ka tepruar me periudhën e dhimbjes. Kalimi në jetën normale, pra shtatzënia dhe më pas një dashuri që lind me Krisin, e rikthen atë në jetën normale dhe në optimizëm.

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "E Strukur ne Perqafimin Tend"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.