Kopertina e librit Njeriu që fliste me pemët

Shpërndaje në:

Njeriu që fliste me pemët

Çmimi:

800 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Roman
Formati PDF
Shtëpia botuese Dudaj
Data e botimit 20-04-2015
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 297
ISBN 978-99943-0-406-6

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

“Kjo histori fillon në një vend të huaj, në një qytet të huaj ku, për shumë kohë, e tillë jam ndier dhe unë. Që ta them më shkoqur, kohët e para nuk dija ku kisha as kokën. Pastaj, dalëngadalë, u mësova.
Kaluan vitet e në këtë tokë hodhën rrënjë kujtimet. Jam munduar t’i ruaj, t’i ujis e t’i kultivoj me merakun që të mos iu ndodhë ashtu si bimëve të reja e delikate përballë suferinës.
Muaji shkurt më ka dhuruar një datë të paharruar. Ka kaluar një jetë, por e përjetoj gjithnjë si të ishte sot...”

Vlerësime

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

Libra të ngjashëm me "Njeriu që fliste me pemët"

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.