Kopertina e librit Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Shpërndaje në:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Çmimi:

500 Lekë

Shto librin tek lista e librave të preferuar.

Kategoria Poezi
Formati PDF
Shtëpia botuese PUPËZ
Data e botimit 11-05-2015
Gjuha Shqip
Numri i faqeve 88
ISBN 9789928026071

Pajisjet ku mund të lexohet libri

Desktop
eReader
Tablet
Windows
IOS
Android

Përmbledhja

Nuk ka përmbledhje për këtë libër.

Vlerësime

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Lini përshtypjen tuaj

Ju duhet të bëni log in për të shtuar një përshtypje.

1 përshtypje

Ardi Omeri

Rudina eshte nje poete shume e mire

0 0

Libra të ngjashëm me "Të gjitha të drejtat janë të rezervuara "

Regjistrohu në newsletter

Njoftohu me email mbi librat e rinj, ofertat dhe shkrimet e fundit.